Dogodki
OSEBNO PLANIRANJE KOT DEL VSAKDANJEGA TIME MANAGEMENTA
Kaos sestavljen iz službenih obveznosti, družine, prijateljev, hobijev, prostega časa, izobraževanja… v vsakdanu nas potiska v bolj ali manj funkcionalno soočanje s stresom. Ena izmed možnost za bolj funkcionalno soočanje s stresom je, da skozi naše dojemanje kvalitete življenja prepoznamo naša prioritetna področja in ter da jih pričnemo ustrezno časovno umeščati v naš že tako natrpan dan.
Na izkustveni delavnici bomo podali izkušnje in nekatera orodja iz projektnega time managementa, ki lahko pripomorejo k večji organiziranosti lastnega življenja, hkrati pa boste s so-aktivacijo udeleženci postavili želje in cilje v svoje vsakdanje življenje. Rezultat delavnice bo, da si s podporo pridobljenega znanja vsak izmed udeležencev splanira svoj delovni dan, teden ter okvirno mesece do konca leta 2019. Ob temu si bomo pogledali čustvene vzorce, ki nas najpogosteje ovirajo pri postavljanju in realizaciji planov.
Delavnica je namenjena osebam, ki se soočate s stresom tudi zaradi pomanjkljivega planiranja, ali pa si želite pridobiti dodatna znanja in izkušnje iz področja časovnega planiranja, ki vam bodo lahko služila pri doseganju lastnih življenjskih ciljev.
dr. Boštjan Čampa (terapevt, Študijsko raziskovalni center za družino), David Rakar (poslovni svetovalec)
OBVEZNE PRIJAVE in KONTAKT:
NINA ŽIVKOVIĆ nina.zivkovic@cene-stupar.si ali 030 646 939
NATAŠA TURK natasa.turk@cene-stupar.si ali 031 600 410
Predavanja in delavnice potekajo pod okriljem Večgeneracijskega centra Ljubljana (VGC) - N'šPlac in so namenjene druženju, ohranjanju in širjenju socialne mreže ter zadovoljevanju potreb različnih ranljivih ciljnih skupin, družin ter posameznih družinskih članov v vseh življenjskih obdobjih.
Delavnica je za udeležence brezplačna. Več o projektu si preberite TUKAJ.
Imate dodatna vprašanja? Pišite nam.
Pišite nam
Povezane novice
Kolikokrat ste se znašli v pogovoru, kjer vas sogovornik sploh ni poslušal, ampak samo čakal, da dokončate stavek, zato da bo lahko povedal svoje? In kdaj ste nazadnje sami res slišali in razumeli osebo, kaj vam želi povedati, brez da bi ji skušali dopovedati svoj prav? Kolikokrat ste si želeli globljih pogovorov z ljudmi, vendar ste ostali na površini?